Ząbkowice Śląskie 12.06.2022r.

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ

1. W niedzielę nabożeństwo czerwcowe o godzinie 17:30 w tygodniu po wieczornej Mszy.
  2. Dziś ofiary do puszek przeznaczone są na cele misyjne w Ugandzie. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. W poniedziałek młodzież z naszego dekanatu przyjmie sakrament bierzmowania. Mszy św. będzie przewodniczył biskup Adam Bałabuch. Msza św. rozpocznie się o godzinie 17:00, o 16:30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. W związku z tym nie będzie nabożeństwa fatimskiego.
  4. We wtorek spotkanie uwielbieniowe na salce.
  5. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających do Medjugorie na przełomie lipca i sierpnia.
  6. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa czyli Boże Ciało.

Tego dnia Msze św. w następującym porządku 7:00, 8:30, 10:30, 18:00. Po Mszy św. o godzinie 10:30 wyruszy Procesja Eucharystyczna z pod naszego kościoła do kościoła św. Jadwigi. Bardzo prosimy dzieci o sypanie kwiatków przed Najświętszym Jezusem. Dzieci, które będą sypały kwiatki prosimy aby tego dnia na Mszy św. siedziały w prezbiterium.

1. Od piątku rozpoczynamy Oktawę Bożego Ciała, codziennie po wieczornej Mszy św. procesja z NS wokół kościoła, prosimy dzieci o sypanie kwiatków.
  2. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na cele remontowe. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  3. Prasa katolicka przy wyjściu z kościoła.